Pro Vitae

Spineclinic

Komplexné rehabilitačné zariadenie. Ponúkame ucelenú rehabilitačnú starostlivosť s kompletnou diagnostikou a možnosťou krátkodobých rehabilitačných pobytov. Sme samostatné rehabilitačné pracovisko s viac ako 10 ročnými skúsenosťami pri prvej špecializovanej ortopedickej nemocnici. Zameriavame sa hlavne na prvotnú poúrazovú a hlavne pooperačnú rehabilitáciu, a to po športových úrazoch, operáciach umelých kĺbov, ako aj po operáciách chrbtice.

Dr. Martin

Srdcom zubnej kliniky, jej garantom a inšpiráciou, je Doc. MUDr. Martin Tvrdoň CSc. Klinika Dr. Martin má špecializovaný tím zubárov s dlhoročnou praxou, vďaka ktorej máte istotu špičkovej starostlivosti za férovú cenu. Cieľom je však ponúknuť vám omnoho viac, aby ste sa pri návšteve zubnej kliniky Dr. Martin cítili ako u SVOJHO zubára.

FC ŠTK FLUMINENSE ŠAMORÍN | FC ŠTK 1914

FC ŠTK 1914 ŠAMORÍN je zameraný na výchovu mladých futbalistov a napomáha spoločenskému, kultúrnemu a duchovnému zveľaďovaniu schopností detí a dospievajúcej mládeže. Je zaradený do organizačných štruktúr Slovenského futbalového zväzu v regióne Západné Slovensko.

LOVE4TENNIS DOMINIKA CIBULKOVA ACADEMY

LOVE4TENNIS DOMINIKA CIBULKOVA ACADEMY je jedna z najlepších tenisových akadémií v Európe. Ponúka tréningové programy pre deti od 3 rokov až po profesionálnych hráčov. V tenisovej akadémii vyrástli a trénujú Daviscupoví a Fedcupoví reprezentanti Slovenska. Trénujte s profesionálmi a splnte si svoje tenisové sny.