PRETOŽE POHYB ZNAMENÁ ŽIVOT…

Najväčším benefitom našej kliniky je úzka špecializácia na všetky ochorenia pohybového aparátu dospelých pacientov a vytvorenie komplexných podmienok na rýchlu a nadštandardnú diagnostiku, liečbu a zdravotnú starostlivosť.

Celá organizácia činnosti nemocnice, ako aj špeciálne školený personál, technické vybavenie a špecializácia operatérov sú cielene zamerané len na jeden medicínsky odbor, a to s plnou vážnosťou a maximálnou profesionalitou. Naši odborníci sú tu pre vás nonstop, vedia, že vaše zdravie a dobrý pocit z liečby sú dôležité – preto v priebehu diagnostického i liečebného procesu poskytujeme pacientom službu lekára na telefóne.

PREČO CLINICA ORTHOPEDICA?

Tradícia a skúsenosť

Od roku 2005 sme ošetrili nespočetné množstvo pacientov a náš lekársky tím absolvoval takmer 10 000 úspešných operačných zákrokov.

Profesionalita a vzdelanie

Sme v centre ortopedického diania, sledujeme najnovšie trendy v oblasti zdravotníckych materiálov i zákrokov, zúčastňujeme sa najdôležitejších a najprestížnejších európskych, ale aj svetových kongresov. Sme školiace pracovisko pre lekárov z LF UK, ktorí sa chcú stať ortopédmi, a školiace pracovisko pre špecialistov ortopédov-operatérov, ktorí sa chcú zdokonaliť v operáciách umelých kĺbov s podporou svetového lídra v umelých kĺboch značky Zimmer z USA. V roku 2016 sme sa stali školiacim pracoviskom pre operácie umelých kĺbov svetovo uznávanej značky Zimmer Biomet.

Prostredie

Komfortom, ktorý naša nemocnica poskytuje pacientom, spĺňame kritériá náročných hotelových zariadení, pričom nezabúdame na vašu bezpečnosť a podmienky nevyhnutné na kvalitu našej práce. Starostlivosť poskytujeme v nadštandardne vybavených priestoroch s najkvalitnejšou supersterilnou operačnou sálou, ktorá dosahuje najvyšší možný stupeň sterility v SR, s najmodernejším prístrojovým vybavením a s garanciou najlepších špecialistov vo svojich odboroch zo Slovenska a západnej Európy. Sme referenčné pracovisko pre jednu z popredných amerických medicínskych firiem na operačnú techniku a takisto pre poprednú európsku firmu zaoberajúcu sa liečbou ochorení chrupavky.

Vybavenie a čas

Sme pracovisko zamerané na operácie s použitím umelých kĺbov najnovšej generácie. Máme k dispozícii röntgenovú a ultrazvukovú diagnostickú techniku od jednej z najväčších svetových značiek. V našej nemocnici sa nachádza jedinečný prístroj na magnetickú rezonanciu, zameraný na cielené vyšetrovanie kĺbov a pohybového aparátu. Skrátka, disponujeme všetkými potrebnými prístrojmi, vďaka ktorým skracujeme čas nevyhnutný na vašu diagnostiku a liečbu.