Už od mladosti som mala problémy s bedrovým kĺbom. Po pôrodoch a s pribúdajúcim vekom sa problémy stupňovali a bolo len otázkou času, kedy sa rozhodnem pre operáciu. Tri roky som si pri chôdzi pomáhala palicou, ale potom nastal deň D a rozhodla som sa. Kliniku mi odporučila známa, ktorá mala opakovane dobré osobné skúsenosti. V nemalej miere prispelo aj to, že klinika prevádzkuje supersterilnú sálu, čo je pri operácii tohto typu podľa mňa tiež dosť dôležité. Operáciu som absolvovala pred pol rokom a môj zdravotný stav sa po zákroku bez komplikácií zo dňa na deň zlepšoval. Je to neporovnateľný pocit: nemôcť chodiť a zrazu môcť chodiť. Dnes si už musím dávať vedome pozor, aby som neurobila nedoporučený pohyb, a to, že chodím bezbolestne, je pre mňa samozrejmosťou. Kvalita života sa podstatne zmenila. Za to všetko veľká vďaka pánovi Doktorovi Jakubíkovi a celému operačnému tímu a personálu. Od prvého prijatia až po prepustenie z kliniky – perfektný prístup ku klientovi a nadštandardná starostlivosť. Odporúčam túto kliniku všetkým, ktorí sa ešte nerozhodli – nemalá investícia za navrátený bezbolestný pohyb sa jednoznačne oplatí.

Alexandra (1958) protéza bedrového kĺbu

Niekoľko rokov som trpel bolesťami kolena a vzhľadom na moje zamestnanie, kde som neustále na nohách, sa to len zhoršovalo. Hľadal som kliniku, ktorá mi spraví čo najskôr odborný zákrok s doživotným implantátom . Po dlhom ambulantnom liečení, množstve injekcií, rehabilitácií atď. som si na základe odporúčania môjho ortopéda vyhľadal na internete všetko o Clinice Orthopedice. Objednal som sa na vstupné vyšetrenie, kde mi doktor dal všetky potrebné informácie a v priebehu mesiaca som bol zoperovaný. Môžem povedať, že poskytnutá starostlivosť, personál a prostredie kliniky ma veľmi milo prekvapili. Srdečne ďakujem celému operačnému tímu a som rád, že som sa rozhodol práce pre túto nemocnicu.

Martin (1940) protéza kolenného kĺbu

Som vďačná sestričkám a primárovi kliniky Orthopedica, ktorí sa o mňa vynikajúco starali počas môjho pobytu. Operácia prebehla bez problémov, tri noci v nemocnici mi ubehli veľmi rýchlo a ďakujem za perfektný výsledok operácie.

Alica (1989) protéza kolenného kĺbu

Od narodenia som mala trošku kratšiu pravú nohu a neskôr som už cítila bolesti pri každom kroku. Na odporúčanie známej som sa rozhodla pre kliniku Orthopedicu, kde mali krátke čakacie doby. Po operácii som sa cítila skvele, mierne bolesti trvali len krátko, oceňujem okamžitú rehabilitáciu už deň po operácii. Absolvovala som aj mesačnú kúpeľnú liečbu a po roku od zákroku som úplne fit! Ďakujem celému personálu nemocnice a prajem veľa spokojných pacientov!

Mária (1959) protéza bedrového kĺbu

Pochvaľujem celý personál nemocnice CLINICA ORTHOPEDICA, výborný prístup, rýchla diagnóza a komfortný pobyt ako v hoteli. Môžem opätovne športovať a venovať sa naplno všetkým aktivitám. Som vďačný aj za pooperačnú starostlivosť a dôslednú rehabilitáciu. Určite odporučím aj ďalej.

Stano (1980) protéza kolenného kĺbu

Na výmenu kĺbu som čakal už rok a pomaly som sa nemohol hýbať. Preto som hľadal na internete súkromné zariadenie. Zavážila super sterilná operačná sála a krátky pooperačný pobyt na lôžku. Neľutujem a každému môžem odporučiť nemocnicu Clinica Orthopedica. Veľmi milý prístup, výborná strava a celá starostlivosť lekárov.

Ján (1948) protéza bedrového kĺbu

Niekoľko rokov som trpel bolesťami kolena, keďže som celý deň v práci bol na nohách, postupne sa mi čoraz ťažšie chodilo a s bolesťami som vstával do roboty. Hľadal som kliniku, kde sú najlepší doktori s bohatými skúsenosťami. Syn mi odporučil kliniku v Ružinove – Orthopediku, ktorá bola prvou u nás a z môjho okolia boli viacerí operovaní práve tu. Objednal som sa na vstupné vyšetrenie a o 3 týždne som bol zoperovaný. Môžem každému odporučiť tím lekárov Clinici Orthopedici, aj starostlivosť bola výborná, ďakujem všetkým.

Michal (1951) protéza kolenného kĺbu

Pre neštátne zdravotnícke zariadenie Clinica Orthopedica som sa rozhodol najmä z dôvodu dlhej čakacej doby v nemocnici v mieste môjho bydliska. Vzhľadom na rozsiahle poškodenie bedrového kĺbu som musel operáciu absolvovať čo najskôr. Operácia trvala len 3 hodiny a dostal som kvalitný titánový kĺb. Rana sa mi dobre hojila, aj pooperačné vyšetrenie dopadlo dobre a vďaka poctivej rehabilitácii môžem opäť pracovať. Veľmi ďakujem všetkým lekárom, ako aj celému operačnému tímu a sestrám.

Jaromír (1958) protéza bedrového kĺbu

Ako aktívna športovkyňa som zažila niekoľko malých i väčších úrazov a bolesti kolien ma obmedzovali v ďalšej športovej aktivite. Keďže som vedela o častých pooperačných zápaloch a pod., hľadala som len kliniku s maximálne sterilnou operačnou sálou. Na odporúčanie kolegu som kontaktovala Clinicu Orthopedicu a v priebehu 2 týždňov som absolvovala výmenu kolenného kĺbu. Po pol roku a pravidelnej rehabilitácii som mohla ďalej športovať. Som vďačná celému tímu, sestričkám a primárovi kliniky, ktorí sa o mňa vynikajúco starali. Želám samých spokojných pacientov.

Alica (1989) protéza kolenného kĺbu

Od narodenia som mala trošku kratšiu ľavú nohu a neskôr som už cítila veľké bolesti pri chôdzi. Na odporúčanie dobrej známej som si našla kliniku Orthopedicu, kde mali krátke čakacie doby. Ústretový primár po nasnímkovaní MRI hneď určil diagnózu a navrhol výmenu bedrového kĺbu, ktorý by sa čoskoro rozpadol. Po operácii som sa relatívne rýchlo zotavila, hneď na druhý deň som začala priamo v nemocnici cvičiť a robiť kroky s barlou. Po 4 mesiacoch som mohla konečne normálne chodiť! Každému môžem vrelo odporučiť práve túto kliniku, treba si priplatiť, ale stojí to za to. Veľmi všetkým ďakujem.

Miriam (1946) protéza bedrového kĺbu